Paintball Fiyatları

Paintball Ankara’da oyun öncesinde yıkanarak her oyuncumuza verilen tulumlar, düzenli olarak yenilenen maske ve eldivenler ile bakımları sık sık yapılan silahlar, paintball oyunundan alacağınız keyfi gerçek anlamda yaşamanıza imkan vermektedir. Kalite ve tecrübenin birleştiği Paintball Ankara’da, kalabalık gruplara özel fiyatlar sunulmaktadır.

  • Kişi Başı 100 Adet Boya Topu

  • 30 Dakika Hazırlık

  • 90 Dakika Oyun

SADECE 50 TL

Ekstra 100 boya topu 30 tl dir.

Rezervasyon yapacağınız seans için lütfen oyuncu sayısını belirtiniz. Silah, boya topu, tulum, eldiven ve maskeleriniz sizler oyuna gelmeden paintball keyfini sonuna kadar yaşamanız için hazır olacaktır. Yukarıda belirtilen fiyat kişi başıdır.

Arkadaşlarınızla kalabalık gruplar halinde oynayacağınız Paintball size müthiş keyifli gelecek ve her seferinde farklı senaryolarla oyununuzu çok daha keyifli hale getirebileceksiniz.

Paintball Ankara’ da dilediğiniz senaryo üzerinden ekonomik Paintball fiyatları ile keyifli saatler yaşayacaksınız. Erkek ve Kadın karışık takımlar yapabilir, ailecek dahi bu sporda rekabetin keyfini yaşayabileceksiniz.

Yukarıdaki paketlerden herhangi biri ile oyuna başlayan takım ve takım oyuncuları, diledikleri kadar boya topunu ekstra satın alabileceklerdir.