Neden Paintball Ankara ?

Ankara’daki paintball faaliyetimiz 2010 yılında başladı ve başladığı günden bu güne kadar değişmeyen temel nokta her zaman müşteri memnuniyeti oldu. Müşteri memnuniyetinin temelinde işletme olarak gördüğümüz en önemli şeyler; güler yüzlü hizmet, temiz tulum, temiz ekipman ve her zaman dezenfekte edilmiş ve sürekli yenilenen maskeler olmuştur.

Paintball’a başladığımız yıllarda fark yaratarak ankara paintball‘ a can verdik. Her yeni eylemimizde bizimle heyecanlanan müşteriler gördükçe daha fazlasını yapmak istedik ve yenilikler yapmaktan hiçbir zaman vazgeçmedik.

Tesisimize gelen müşterilerin taleplerini her zaman dikkate aldık ve gelişimimizi o yönde tamamladık. Prensip olarak tesisimizi ziyaret eden her grubun arkasından tek tek arıyor ve memnuniyet derecelerini dinliyor ve eksik bir hizmet varsa bunu tamamlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Paintball Ankara tesisimiz 9000 m²  dir! ve eski bir tuğla fabrikası üzerine kurulmuştur.

Paintball da dilediğinizce eğlenebilir ve çıkışında piknik yapabilir veya doğum günü organizasyonu dahi yapabilirsiniz, bu konuda “paintball ankara” personelimiz size yardımcı olacaktır.

Paintball!dan doyasıya keyif alabilmeniz için tüm dünyanın özenle tercih ettiği eagle boya toplarını kullanıyor, maske konusunda termal ve 1. sınıf maskeler tercih ediyoruz. Siz oyundayken hakemimiz sizlere sesli anonslarla bilgilendirmeler yapıyor ve oyun içi aksiyon müzikleriyle sizi daha fazla oyuna itiyor.

Paintball’ u Ankara da yaşamak istiyorsanız bizi arayın.